Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 07:25

Форум працівників медичних бібліотек України

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум працівників медичних бібліотек » Нормативно-правове забезпечення діяльності бібліотек » Внесено зміни до Основ закон-ства України про охорону здоров (Закон України вiд 07.07.2011 № 3611-VI)
Внесено зміни до Основ закон-ства України про охорону здоров
ННМБУ-НежурбедаДата: Понеділок, 01.08.2011, 13:59 | Повідомлення # 1
сообщений<250
Група: Заблокированные
Повідомлень: 279
Репутація: 0
Статус: Offline
Закон України вiд 07.07.2011 № 3612-VI «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві» має на меті визначити законодавче підґрунтя для відпрацювання в пілотних регіонах моделі та механізмів реформування системи охорони здоров'я для подальшого впровадження їх на загальнодержавному рівні. Законопроектом запропоновано протягом 2011—2014 років здійснити розмежування закладів охорони здоров'я за видами надання медичної допомоги (первинної, вторинної, третинної та екстреної) шляхом створення центрів первинної медико-санітарної допомоги, спеціалізованих за профілем та інтенсивністю закладів охорони здоров'я (як складових госпітальних округів) та високоспеціалізованих закладів охорони здоров'я.Реалізація зазначеного законопроекту дасть можливість визначити та опрацювати оптимальні шляхи проведення реформи, виявити та оцінити можливі ризики і заходи щодо їх усунення або мінімізації з метою подальшого поширення набутого позитивного досвіду на всю галузь.

Крім того, внесено зміни до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення надання медичної допомоги (Закон України вiд 07.07.2011 № 3611-VI "Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення надання медичної допомоги"). Закон набере чинності - 01.01.2012


Повідомлення відредагував ННМБУ-Нежурбеда - Понеділок, 01.08.2011, 14:10
 
Форум » Форум працівників медичних бібліотек » Нормативно-правове забезпечення діяльності бібліотек » Внесено зміни до Основ закон-ства України про охорону здоров (Закон України вiд 07.07.2011 № 3611-VI)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz